هومتکس بگ در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

هومتکس بگ در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

مفتخریم که با شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته تهران میزبان بازرگانان، تجار و فروشندگان محترم از سراسر نقاط جهان هستیم. بدینوسیله از سایر دوستان و همکاران خارجی دعوت می کنیم تا با حضور خود افتخار آشنایی ایشان را داشته باشیم.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته تهران


نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

در نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته علاوه بر جمهوری اسلامی ایران، کشورهای آلمان، ترکیه، بلژیک، امارات متحده عربی، کره جنوبی، تایوان، هند، هنک گنگ، سریلانکا، چین، ایتالیا و اسپانیا نیز هرساله حضور یافته و و تکنولوژی ها و خدمات مرتبط با حوزه تبلیغات و بازاریابی را ارائه می کنند.

بي شک در دنيای امروز نقش تبليغات و بازاريابی درعرصه اقتصادی غير قابل انکار است و آن دسته از بنگاه های اقتصادی می توانند در گود رقابت باقی بمانند که بهترين و نوين ترين برنامه هاي تبليغاتی و بازاريابی را براي خود داشته باشند.

معرفی بازارهای جدید صادراتی، ارائه راهکارهای چگونگی حفظ بازارهای صادراتی، حمایت از صنعت تبلیغات، ارتقای سطح کمی و کیفی و جایگاه تبلیغات بین افراد جامعه و بنگاه های اقتصادی، آشنایی با تکنیک های بازاریابی و پیشبرد فروش، ترویج و آموزش فرهنگ بازاریابی جهت موفقیت بیشتر در بازارهای رقابتی، تشویق بازار داخلی به استفاده از ابزارهای نوین بازاریابی، برقراری ارتباطی نزدیک بین ارائه کنندگان و متقاضیان خدمات بازاریابی و تبلیغات، آشنایی با آخرین تحولات بازارهای بین المللی و شرایط رقبا، انتقال دانش فنی نوین و کارآمد برای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی؛ از مهم ترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته است.

زمان برگزاری نمایشگاه:

۱۵-۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ (۵-۲ Jan. 2019)

محل برگزاری:

تهران، اتوبان چمران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ۵

وب سایت:      http://www.avinholding.com