لوگو نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی-هومتکس

هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

انجمن صنایع لوازم خانگی ايران در دوره‌های مختلف با حضور در دیگر نمایشگاه‌ها و بهره‌گيري از فرصت‌هایی که برای نمایش و معرفی محصولات این صنعت وجود داشت حضور متوالی داشته و کوشیده است مقدمات آشنایی مردم و بازارهای داخلی و بین‌المللی را فراهم آورد. از درخشان ترین اقدام این انجمن می توان به نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اشاره کرد. نمایشگاه لوازم خانگی تهران رویدادی چهار روزه است که از سال 1380 آغاز شده و در آن تولیدکنندگان داخلی و خارجی لوازم خانگی، بهترین، باکیفیت ترین و جدیدترین محصول های خود را ارائه می دهند.

نمایشگاه لوازم خانگی تهران یکی از مهم ترین نمایشگاه های بین المللی ایران در زمینه صنعت لوازم و وسایل خانگی به حساب می آید که به طور دو دهه متوالی، هرساله برگزار می گردد. از مهمترین اهداف این نمایشگاه معرفی هرچه بهتر و بیشتر تولیدکنندگان داخلی، توصعه صادرات غیرنفتی، کسب درآمدهای ارزی بیشتر، ارتقاء سطح تولید ملی و همچنین توسعه هرچه بهتر بازار داخلی است.

هر ساله نمایشگاه بین المللی تهران میزبان صدها کارگاه تولیدی و شرکت تولیدکننده لوازم خانگی از ایران و همینطورمناطق مختلف جهان است، که در هر دوره نه تنها صاحبان صنایع داخلی بلکه شرکت های خارجی نیز علاقه بیشتری برای شرکت در این رویداد نشان داده اند و هر ساله زمینه گسترش صنعت لوازم خانگی به خصوص صادرات تولیدات ملی با حضور چشم گیر شرکت ها فراهم می گردد.

برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران-ایران و حضور شرکت های معتبر داخلی باعث می شود تا این شرکت ها ضمن رقابت با یکدیگر، با تولید کننده محصولات لوازم خانگی خارجی نیز رقابت کنند و ضمن تلاش برای افزایش کیفیت محصولاتشان، قیمت نهایی محصولات را نیز کاهش دهند تا بتوانند رضایت مشتریان را جذب کنند. امید است، این نمایشگاه هر ساله به تولید کنندگان کشور عزیزمان در راستای ارتقاء کیفیت محصولاتشان و همچنین رقابت بیشتر با رقبای خارجی کمک شایانی کند.

گروه بندی محصولات نمایشگاه لوازم خانگی تهران 97:

انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی
انواع محصولات صوتی و تصویری
انواع ماشین های شوینده
انواع ظروف
انواع سرویس ها و ابزار آشپزخانه
انواع محصولات پخت و پز
سبد محصولات
انواع قطعات

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

نمایشگاه لوازم خانگی تهران از تاریخ 1 تا 4 آذرماه 1397 (22 تا 25 نوامبر 2018) از ساعت 10 صبح الی 18 عصر دایر است.

محل برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی

هجدهمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی تهران در مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

وبسایت هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی:           www.iexhap.ir

هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران-هومتکس