هومتکس برای خانه امروز

راهنمای خرید محصولات هومتکس

کالاهای منسوجات خانگی از پرکاربردترین وسیله ها در خانه هستند. برای تهیه هر یک از محصولات هومتکس می توانید یکی از راه های زیر را انتخاب کنید و محصول مورد نظرتان را به آسان ترین شکل ممکن به خانه ببرید.

فروشگاه اینترنتی هومتکس

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هومتکس Hometexshop.ir خرید خود را به آسان ترین و امن ترین شکل ممکن انجام دهید. لازم به ذکر است که وبسایت فروشگاهی هومتکس تنها فروشگاه اینترنتی معتبر موجود در فضای وب است که زیر نظر هومتکس فعالیت دارد و تمامی محصولات و کالاها به صورت انحصاری در کارخانه هومتکس؛ تولید کننده انواع ارگنایزر و منسوجان خانگی تولید می شوند.

فروشگاه های معتبر پلاسکو و کالای خواب

برای تهیه محصولات هومتکس از طریق فروشگاه های پلاسکو و کالای خواب کافی است با توجه به شهر یا استان خود به نزدیک ترین فروشگاه معتبر لوازم خانگی مراجعه کنید و محصول خود را با رضایت کامل خریداری کنید.

فروشگاه های آنلاین معتبر ایرانی

با جستجو در صفحه های اینترنتی به راحتی می توانید محصولات هومتکس را به صورت آنلاین خریداری کنید. تنها کافی است نام محصول مورد نظرتان را همراه با برند هومتکس جستجو کنید یا به صورت مستقیم به سایت های عرضه کننده مانند دیجی کالا و … مراجعه کنید و آنجا محصول مورد نظرتان را پیدا کنید.

کانال تلگرامی منسوجات خانگی هومتکس

شما می توانید اطلاعات دقیق هر محصول مانند نام، اندازه، کاربرد، قیمت و… را به طور جامع و کامل در کانال منسوجات خانگی هومتکس دریافت کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر خود با ادمین کانال (@HomeTexOnline) ارتباط برقرار کنید و محصول خود را سفارش دهید.

پیج رسمی منسوجات خانگی هومتکس

http://instagram.com/hometex.ir

تماس تلفنی

تماس با مرکز فروش مستقیم هومتکس با شماره  03145848490 

در صورتی که مشخصات کافی (مانند نام، اندازه، قیمت و…) از محصول مورد نظر خود ندارید می توانید با مراجعه به این صفحه ها اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید.

در وبسایت هومتکس قسمت محصولات

کانال تلگرامی منسوجات خانگی هومتکس

جتسجوی کلید واژه هایی مانند: منسوجات خانگی هومتکس، محصولات هومتکس، کمد های پارچه ای و ارگنایزر هومتکس در گوگل